Спейсер колінного суглоба Vancogenx

Share

Тимчасовий цементний імплантат (спейсер) колінного суглоба Vancogenx.


VANCOGENX-SPACE KNEE є ексклюзивним, виготовленим серійно пристосуванням з кісткового цементу Vancogenx з гентаміцином і ванкоміцином.

Завдяки об'єднанню двох антибіотиків і їх взаємодії, дані спейсери забезпечують широкий спектр дії, охоплюючи близько 90% хвороботворних мікроорганізмів, які зустрічаються, як правило, при ортопедичних інфекціях.

Спейсер Vancogenx-space knee особливо корисний у важких випадках, коли інфекція викликана стійкими бактеріями (MRSA і MRSE), ентерококами, стрептококами та різного виду стафілококами.

Пристосування Vancogenx-space knee схоже на ультра-конгруентний мищелковий колінний протез. Він складається з двох незалежних шарнірних елементів. Великогомілковий компонент містить плеску базу, на якій артикулює стегнова частина.

Спейсер Vancogenx-space knee позиціонується до стегнових виростків великогомілкової кістки після видалення попередніх імплантатів і повної хірургічної обробки. Обидва компоненти мають бути захищені використанням кісткового цементу Vancogenx.

VANCOGENX-SPACE KNEE доступний в 4 розмірах.

Каталог: 
Українська

© 2013 Tecres-Ukraine, Ltd. Creation and promotion of sites. SEO optimization MOVER.