Спейсер кульшового суглоба Vancogenx

Share

Тимчасовий цементний імплантат (спейсер) кульшового суглоба Vancogenx


VANCOGENX-SPACE HIP - ексклюзивне, виготовлене серійно пристосування (спейсер) кульшового суглоба з кісткового цементу Vancogenx. Завдяки об'єднанню двох антибіотиків та їх взаємодії дані спейсери забезпечують широкий спектр дії, що охоплює близько 90% хвороботворних мікроорганізмів, які зустрічаються, як правило, при ортопедичних інфекціях.

Vancogenx-space hip особливо незамінний у важких випадках, коли інфекція викликана стійкими бактеріями (MRSA і MRSE), ентерококами, стрептококами та різного виду стафілококами.

Cпейсер Vancogenx-space hip позиціонується в стегновий канал і кульшову западину після видалення попереднього імплантату і повної хірургічної обробки. При дистальній фіксації - за відсутності проксимальної підтримки, при наявності основних метафізарних дефектів або після транс-стегнового підхіду - рекомендується довга версія (XL).

У разі обертання нестабільного пристрою, що може викликати біль і збільшити ризик дислокації, передбачається проксимальне цементування шийки кістковим цементом Vancogenx.

VANCOGENX-SPACE HIP є доступним в 3 розмірах та 3 формах (кругла та плоска ніжка), як для стандартної версті, так і екстра-довгої (XL).

Каталог: 
Українська

© 2013 Tecres-Ukraine, Ltd. Creation and promotion of sites. SEO optimization MOVER.